Останні новини:

Випадкове фото:

11.jpg

Додати в закладки:

Увага! Увага! Увага!

Починаючи з 28.02.2016 сайт inc.in.ua з технічних причин не оновлюється!

Інформація, що розміщена на ньому, може бути не достовірною!

Дякуємо за порозуміння!

 

   Роботи реабілітантів групи “Вишивка: мистецтво та традиція” та студії творчого розвитку, які були представлені на виставці творчих робіт.

   Активніші реабілітанти курсу "Вишивка: мистецтво і традиція" на Різдво отримали від інструктора з трудової адаптації подарунки у вигляді листівки з побажаннями та вишивкою.

   Працівниками відділення соціальної реабілітації Київського міського Центру соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів проводяться культурно-масові заходи для реабілітантів Центру:

   11.08.2014р. проведена екскурсія по парку «Україна в мініатюрі».

   10.09.2014р. проведена екскурсія в Центр народознавства «Козак Мамай».

Для того щоб людина була цікавою для оточуючих та для самої себе їй необхідно постійно духовно розвиватися, рухатися вперед до поставлених цілей та мрій і звісно мати захоплення, яке буде приносити душевне задоволення.

Кажуть, що талант сам по собі не має кольору, а набуває його тільки тоді, коли людина використовує свій талант! І це правда! Кожен з нас має свої вподобання і хист до якоїсь справи: малювання, танці, гра на музичних інструментах, фотографія…

Кажуть, що талант сам по собі не має кольору, а набуває його тільки тоді, коли людина використовує свій талант! І це правда! Кожен з нас має свої вподобання і хист до якоїсь справи: малювання, танці, гра на музичних інструментах, фотографія…

Чи може інвалідність стати на заваді прагненню займатись улюбленою справою? Звісно ні! Доказом цього є талановитий хлопець, Громський Роман Вячеславович, інвалід III групи. Роман захоплюється фотографією. Ми пропонуємо оцінити роботи цього чудового фотографа-початківця.

    В один  из теплых апрельских дней мы с друзьями, которые занимаются со мной в Центре, решили сходить в Ботанический сад. С нами был Вадим, он хороший фотограф. Нам повезло, что он был с нами. Получились прекрасные фотографии.

    Как раз зацвела магнолия. Многие киевляне и гости города приехали увидеть эту красоту. Мы очень хорошо провели время: кто играл в бадминтон, кто в летающую тарелку, а кто в мяч. Спасибо Юре, который принес с собой все эти  развлечения. Я очень люблю такие моменты, когда мы с друзьями куда-то выходим.

Таня Калюзняк

 Инвалид 2 группы, г. Киев

Опитування:

Як часто ви відвідуєте наш сайт?
 

Останні відгуки:

Останні анонси:

Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів

Copyright Сайт © 2010-2015. All Rights Reserved.