Останні новини:

Випадкове фото:

20.jpg

Додати в закладки:

Увага! Увага! Увага!

Починаючи з 28.02.2016 сайт inc.in.ua з технічних причин не оновлюється!

Інформація, що розміщена на ньому, може бути не достовірною!

Дякуємо за порозуміння!

 

   25.11.2016 року реабілітанти нашого центру мали змогу разом з Тамарою Василівною відвідати Київський Національний цирк і подивитися нову Міжнародну програму. Ми зустрілися з гостями Монгольського цирку, які стали золотими призерами на Міжнародному цирковому фестивалі у Фігерасі (у цирковому світі монгольські акробати вважаються найбільш темпераментними, спритними та стрімкими виконавцями).

   Вони демонстрували вражаючі можливості людського тіла, виконуючи небезпечні стрибки у повітрі та вражаючі акробатичні комбінації. Колорит музичного супроводу, мужності та яскравої демонстрації небезпечних трюків переніс нас із повсякденності в інший привабливий світ циркового свята.

   Під куполом цирку літатали не тільки повітряні гімнасти, а ще й екстремальний велосипедист, який знаходився у незвичайній сфері без страхувальної лонжі на висоті понад 10-ти метрів!

   Серед акробатів, вольтижерів та повітряних гімнастів, ми познайомляться з небезпечними атракціонами дресированих крокодилів, тигрів та левів, які дивували нас життєво небезпечними трюками. Дресирувальник виконав унікальний трюк поклавши голову в розкриту щелепу нільського крокодила!

   Видовище було дуже захоплюючим та яскравим!

Коментарі 

 
+1 #1 Оксана 30.11.2016 20:00
Очень была рада посетить праздник для души и сердца!!За что огромное СПАСИБО ВАМ,Тамара Васильевна!Заря дилась отличным настроением,нов ыми впечатлениями и дооолгими воспоминаниями!
Цитувати
 

Додати коментар


Опитування:

Як часто ви відвідуєте наш сайт?
 

Останні відгуки:

Останні анонси:

Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів

Copyright Сайт © 2010-2015. All Rights Reserved.