Останні новини:

Випадкове фото:

41.jpg

Додати в закладки:

Увага! Увага! Увага!

Починаючи з 28.02.2016 сайт inc.in.ua з технічних причин не оновлюється!

Інформація, що розміщена на ньому, може бути не достовірною!

Дякуємо за порозуміння!

 

   13.02.2017 року реабілітанти нашого Центру мали приємну нагоду побувати на благодійному концерті Євгена Хмари, який відбувся за сприяння АСОЦІАЦІЇ «СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ». «Музика, що зцілює» - і це насправді так. В залі, який був переповнений людьми з інвалідністю, панувала тиша коли звучала музика і, як тільки відлунали останні нотки, зала зривалася від овацій. Музика пронизалася в суть людських душ, вони уявляли, що знаходяться на березі моря, яке було то спокійне, то бурхливе. Потім вони переносилися в ліси, поля з різноманіттям зелені та квітів. Сподіваюся, що піднесений настрій, ще довго буде надихати людей, які проникли ся музикою, на добро та гарне почуття.

   Реабілітанти Центру разом з Тамарою Василівною 02.02.2017 року побували на екскурсії в одній із ведучих кіностудій України «Film.ua». Ми мали нагоду дізнатися, що Film.ua — одна з найбільших кіностудій України. Її було створено в листопаді 2002 року, це найбільший виробник кінопродукції в Україні. У березні 2007 року компанія перетворилась на комплексну кіногрупу FILM.UA Group. До її складу входить 25 компаній. Кіногрупа має всі ресурси для реалізації повного циклу телепроекту: від його виробництва до продажу на ринку на будь-яких носіях.

   31 січня реабілітанти нашого Центру прийняли участь в надихаючому вечорі «Люди з Необмеженими можливостями» де побачили та почули, як HR фахівці ламали стереотипи. Кар’єрні консультанти пояснили, чому

вони вирішили взяти на себе ці ролі і як набутий досвід допоможе їм у професійній сфері:

…працедавець, який хоче знайти людей з обмеженими можливостями, але думає, що вона вимагає великих фінансових і матеріальних зусиль.

…людина, яка не знайшла «свою» роботу і хоче получити заряд енергії і надихнутись від людей, які уже успішно йдуть по цьому шляху.

   17.01.2017 року реабілітанти Центру разом з Тамарою Василівною відвідали музей «Меморіал жертв голодоморів України» присвячений трагедії Голодомору 1932–1933 рр. в Україні і голоду 1921–23 рр. ми відновили в пам’яті, а де хто ознайомився з історією - найстрашнішою гуманітарною катастрофою України ХХ століття якою став штучно створений сталінським режимом Голодомор 1932–1933 років, про який почали говорити публічно лише після проголошення Україною незалежності.

   Сьогодні Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» визнано центром вшанування та увіковічення пам’яті про людей, безвинно вбитих голодом протягом першої половини ХХ століття.

   20 грудня реабілітанти Центру разом зі Тамарою Василівною – фахівця із соціальної роботи провідного відвідали Авіаційний навчальний ангар НАУ, який був побудований та зданий в експлуатацію у 1982 році.

   Ми познайомилися з будовою літаків та гелікоптерів, дізналися про правила безпечного перебування на борту літальних засобів. Усі розташовані в ангарі літаки та вертольоти працездатні й адаптовані до навчального процесу.

Шановні друзі, колеги, соціальні партнери!
Щиро вітаємо Вас із Днем Святого Миколая. Сердечно бажаємо Вам, шановні, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті.
Щастя, добра та злагоди Вам і вашій родині!
Хай Миколай у вишиванці
Розбудить подарунком вранці,
І принесе у Вашу хату
Добробут, радості багато.
Розбудить приспані надії,
Зернятко щастя хай посіє.
Зігріє гумором, любов'ю,
І принесе усім здоров'я!!!

   Щиро дякуємо за увагу та подарунки від ТОВ «Рітейл Трейд», який щорічно опікується та робить свята ще яскравіше!!!

   Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів 1 грудня 2016 року за участю Київського Культурного Центру УТОГ провів культурно-мистецьку акцію присвячену Міжнародному дню осіб з інвалідністю «ЖИТТЯ без МЕЖ».

   25.11.2016 року реабілітанти нашого центру мали змогу разом з Тамарою Василівною відвідати Київський Національний цирк і подивитися нову Міжнародну програму. Ми зустрілися з гостями Монгольського цирку, які стали золотими призерами на Міжнародному цирковому фестивалі у Фігерасі (у цирковому світі монгольські акробати вважаються найбільш темпераментними, спритними та стрімкими виконавцями).

   Національний художній музей України — найбільш репрезентативне зібрання вітчизняного образотворчого мистецтва в Україні і світі. Колекція музею нараховує близько 40 тисяч експонатів, серед яких шедеври українського живопису, скульптури і графіки від часів Київської Русі до сьогодення.

«Всесвітній день незрячих»

   13 листопада, в день народження Валентина Гаюї, весь світ відзначає «День незрячих».

   14 листопада для відзначення цієї дати і для привернення уваги суспільства до проблем незрячих людей, українське товариство сліпих організувало зустріч громади, представників державних служб та наших переможців 15 літніх параолімпійських ігор.

   Своїми досягненнями ділились успішні спортсмени, громадські діячі та всі ті хто своїм прикладом можуть мотивувати до змін та реалізації мрій людей з інвалідністю по зору.

   9 листопада в ЗОНЗ спеціальній школі №27 м Києва, працівники відділення соціальної реабілітації розпочали комплекс тренінгових занять на тему «Розвиток комунікативних здібностей дітей з інвалідністю в умовах сучасного суспільства».

ГОВОРИ УКРАЇНСЬКОЮ! ЛЮБИ УКРАЇНУ!

Будь українцем!

   9 листопада до святкування «Українського дня писемності та мови», в парку ім. Т.Г. Шевченка, долучились реабілітанти та працівники відділення соціальної реабілітації Київського міського Центру.

 

   03 листопада 2015 року в приміщенні Київської дитячої школи мистецтв № 5 ім. Л. Ревуцького було урочисто відкрито 18 районний фестиваль творчості дітей та молоді з обмеженими можливостями «Барви Надій» в якому мали можливість взяти участь і реабілітанти Київського міського Центру соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів.

26.10.2016 року реабілітанти Центру разом з Тамарою Василівною відвідали музей російського мистецтва, який розміщується у приміщеннях особняка Федора Терещенка. Експозиція музею відображає майже всі основні етапи розвитку російського живопису, з XII століття — до сьогодення.  Ми мали можливість знайомитися г з давньоруським іконописом, портретним мистецтвом XVIII століття, багатою і різнобічною колекцією другої половини XIX століття, творами передвижників, мистецтвом реалізму, академізму, модерну та символізму, роботами художників періоду революції та соціалістичного реалізму. А також нашому зору були представлені зразки майстрів російського мистецтва, серед яких — Брюллов Карл Павлович, Левицький Дмитро Григорович, Шишкін Іван Іванович, Ге Микола Миколайович, Врубель Михайло Олександрович, Левітан Ісаак Ілліч, Нестеров Михайло Васильович, Рєпін Ілля Юхимович, Сєров Валентин Олександрович, Верещагін Василь Васильович, Антокольський Марко Матвійович, Саврасов Олексій Кіндратович, Коровін Костянтин Олексійович.

   10.10.2016 року в Українському домі відбулася Всеукраїнська конференція "Професійна реабілітація та зайнятість інвалідів з психічними розладами", яку проводить Всеукраїнська громадська організація інвалідів "Гармонія " за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів на виконання програми "Соціальний захист інвалідів з психічними розладами в Україні ".

   Головна мета заходу – всебічне обговорення питань розвитку системи зайнятості та створення нових робочих місць для осіб з інвалідністю з психічними розладами.

04.10.2016р. року реабілітанти Центру разом з Тамарою Василівною побували на екскурсії в музеї історії України та мали нагоду ознайомитися з історією створення сучасних обігових та пам’ятних монет України, які репрезентують на світовій арені історію нашої держави, розповідаючи про її побут, культуру, політику, економіку. На виставці було представлено рідкісні та навіть знакові речі для української нумізматики не лише давніх часів, а й періоду незалежної України. Багато експонатів донедавна були невідомими в нумізматичній науці та показані на виставці вперше. Окрім монет та банкнот експонувалися документи, фото, медалі, ескізи монет та інструменти монетного виробництва.

Опитування:

Як часто ви відвідуєте наш сайт?
 

Останні відгуки:

Останні анонси:

Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів

Copyright Сайт © 2010-2015. All Rights Reserved.